Menu

HAKKIMIZDA

Analitik, mükemmeliyetçi, dinamik ve küresel ölçekte faaliyet gösteren bir hukuk bürosu olmak için yola çıkan Doğusel Hukuk Bürosu; 2008 yılında denizci bir kent olan Kocaeli’nin, Körfez Bölgesinde kurulmuştur.

Geniş bir çerçevede hukuk ve danışmanlık hizmeti veren büromuz en verimli, en hızlı ve müvekkil memnuniyetini göz önüne alacak şekilde çözüme ulaşmak için, çalışma alanlarına göre uzmanlaşarak organize olmuştur. Kendi alanlarında uzmanlaşmış deneyimli kadromuz, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere hukuk ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

dogusel-hukuk-bina2
Ulusal ve uluslararası boyutlarıyla tüm hukuki sorunların çözülmesinde üst düzey hizmet sunan Doğusel Hukuk Bürosu, müvekkilleri ile güvene dayalı, müvekkillerinin menfaatlerini gözeten ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bugüne kadar göstermiş olduğu üst düzey performans ve müvekkillerin memnuniyeti ile her geçen gün daha geniş bir kitleye hizmet sunabilme fırsatı yakalamaktadır.

DOĞUSEL’DE YAŞAM

1200 metre karesi yeşil alan olmak üzere toplamda 3000 metre kare alana kurulu olan Doğusel Hukuk Bürosu, Körfezde’ ki tek arabuluculuk hizmeti verme yetkisine sahip olan Hukuk bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Kendi alanlarında hem teknik hem de hukuki yönden uzmanlıkları bulunan avukatlarımıza sunduğumuz kişisel çalışma ortamları, hem daha verimli çalışmalarını sağlamakta hem de müvekkilleriyle olan ikili ilişkilerini güçlendirmektedir.

Çatımız altındaki stajyer avukatlarımızı da düşünerek kendilerine özel hazırladığımız çalışma odalarında onlara daha sağlıklı bir çalışma ve kendilerini geliştirme ortamı hazırladık.
Türkiye’de ilkleri sağlayan büromuzda teknolojik alt yapımız ve donanımımız günümüz teknolojisi esas alınarak hazırlanmış ve uygulanmıştır.Büromuz, kullanmakta olduğu kurumsal yazılımların yardımıyla en hızlı şekilde organize olmakta, müvekkillerine şeffaflık ve dünyanın her yerinden ulaşılabilme imkânı sağlamaktadır.Sosyal ilişkilerine ve devamlı gelişmeye son derece önem veren bizler; Doğusel Hukuk binasında yer alan toplantı odalarımız ve konferans salonumuz ile her ölçüde toplantı ve seminere ev sahipliği yapabilmekte; ayrıca sosyal aktivite alanımız sayesinde davet ve kutlama gibi etkinliklere de cevap verebilmekteyiz.Ayrıca bir hukuk bürosu olmanın yanında yaşam merkezi olmayı da hedefleyen Doğusel Hukuk, bunun bir gereği olarak çalışanlarına ibadet edebilecekleri, dinlenebilecekleri ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri imkanlar da sunmaktadır.

HİZMET NOKTALARIMIZ

Ulusal başarısının yanı sıra uluslararası platformlarda da ortaklığı olan Doğusel Hukuk Bürosu; İngiltere, Brezilya, Malta, Çin, Katar, Kuveyt ve Bulgaristan’da da faaliyet göstermektedir.