Deniz Ticaret Odası (DTO) Kocaeli Temsilcisi Av. Vedat Doğusel, Körfez’de Kaymakamlık görevine yeni başlayan Dr. Hasan Hüseyin Can’ı makamında ziyaret etti.

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Temsilcisi Av. Vedat Doğusel ziyaretlerini sürdürüyor. Doğusel, Körfez Kaymakamlığı görevine yeni başlayan Dr. Hasan Hüseyin Can’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Makama yapılan ziyarette denizcilik sektörüyle alakalı konular, liman yatırımları ve deniz ticaretinin geliştirilmesine yönelik konular konuşuldu. Doğusel, kaymakam Can’a isminin yazılı olduğu sanatsal bir hediye sundu.

DENİZ VATANIN PARÇASIDIR

Av. Vedat Doğusel kaymakam Can ile yaptığı görüşmede; “İlimizde bulunan liman ve deniz işletmeciliği göz ardı edilemeyecek durumda. Bizler Deniz Ticaret Odası olarak üyelerimizle ve iş alanımızla alakalı her zaman ilgili olduk. Gelişen teknoloji ile birlikte çalışmalarımıza hız vereceğiz. Denizcilik sadece yükün bir yerden bir yere taşınması olarak algılanmaktadır. Deniz bir güçtür. Vatanın mavi olan bir parçasıdır. Denizci bir millet olmalı ve var gücümüzle çalışmalıyız. Son 10 yıllık bölümde denizcilikte önemli derecelere ulaştık. Ülkemiz denizciliğin en önemli uğrak limanı haline geldi” dedi